Evenementenlocatie Delta Hotel Maasboulevard 15, 3133 AK Vlaardingen T +31 (0)10 4345477 F +31 (0)10 4349525 info@deltahotel.nl www.deltahotel.nl Hotel Zuiderduin Zeeweg 52, 1931 VL Egmond aan Zee T +31 (0)72 7502020 F +31 (0)72 7502001 Sales@zuiderduin.nl www.zuiderduin.nl Eden Babylon Hotel Den Haag Bezuidenhoutseweg 53, 2594 AC Den Haag T +31 (0)70 3814901 F +31 (0)70 3825927 Info.babylon@edenhotelgroup.com www.edenbabylonhotel.com Mercure ’s-HertogenboschRosmalen, een 4* hotel met 82 hotelkamers, restaurant, bar, Business Point M en 15 vergaderzalen Voor info en reserveringen: 073-5218495 H2112-RE@accor.com www.mercure.nl Golden Tulip Val Monte Oude Holleweg 5, 6572 AA Berg en Dal / Nij megen T +31 (0)24 6842000 F +31 (0)24 6843353 reservations@goldentulipvalmonte.nl www.goldentulipvalmonte.nl 7AM Amersfoort in de Veerensmederij Soesterweg 330, 3812 BH Amersfoort T +31 (0)70 3468429 F +31 (0)70 3468699 amersfoort@7AM.nl www.7AM.nl Meubilair Verhuur Congresstandbouw Stichting Atrium Den Haag Spui 70, 2511 BT Den Haag T +31 (0)70 3533629 Atrium@denhaag.nl www.atriumdenhaag.nl Industriele Locatie PCO MCCM Meeting Management Postbus 77, 3480 DB Harmelen T +31 (0)88 0898100 F +31 (0)88 0898108 info@mccm.nl www.mccm.nl Vergadercentra Bilderberg Kasteel ’t Kerckebosch Arnhemse Bovenweg 31, 3708 AA Zeist T +31 (0)30 6926666 F +31 (0)30 6926600 kerckebosch@bilderberg.nl www.bilderberg.nl 7AM Den Haag Buitenhof 47, 2513 AH Den Haag T +31 (0)70 3468429 F +31 (0)70 3468699 Denhaag@7AM.nl www.7AM.nl Hotel De Bilderberg Utrechtseweg 261, 6862 AK Oosterbeek T +31 (0)26 3396333 F +31 (0)26 3396396 bilderberg@bilderberg.nl www.hoteldebilderberg.nl www.hapeco.com T 0294 - 41 40 86 Hotel Congrescentrum De Leij hof Heusdensebaan 7, 5061 PM Oisterwij k T +31 (0)13 5231123 F +31 (0)13 5219520 info@leij hof.nl www.leij hof.nl Hotel Haarlem Zuid Toekanweg 2, 2035 LC Haarlem T +31 (0)23 5367500 F +31 (0)23 5367980 info@haarlemzuid.valk.nl www.hotelhaarlemzuid.nl Woudschoten Voor elke sfeer de juiste presentatie vertrouw op de totaalaanpak van WWW.TANJA.NL Buntstraat 102 • 9940 Evergem - België t: 0032 9 216 06 60 • f : 0032 9 216 06 69 www.alterexpo.com • info@alterexpo.com Conferentiecentrum Woudenbergseweg 54, 3707 HX Zeist T +31 (0)343 492492 F +31 (0)343 492444 info@woudschoten.nl www.woudschoten.nl WINTER 2011 QM|57 Pagina 56

Pagina 58

Voor drukwerk, online archief en onderzoeksrapporten zie het Online Touch content management system systeem. Met de mogelijkheid voor een online winkel in uw vakbladen.

QM winter 2011 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication