Algarve Meeting met faciliteiten voor meetings & incentives Hotel Algarve Casino www.solverde.pt Crowne Plaza Vilamoura www.crowneplaza.com CS Hotels (São Rafael Atlantic Hotel, Hotel CS São Rafael Suite Hotel, CS Salgados Grand Hotel www.cshotelsandresorts.com Dom Pedro Golf Resort www.dompedro.com Dona Filipa & San Lorenzo Golf Resort www.donafilipahotel.com Hilton Vilamoura As Cascatas Golf Resort & Spa www.hiltonworldresorts.com/vilamoura Le Meridien Penina Golf & Resort www.lemeridien.com/penina Longevity Wellness Resort Monchique www.longevitywellnessresort.com Martinhal Resort www.martinhal.com Pestana Group (Hotel Alvor Praia, Hotel Vila Sol) www.pestana.com www.vilasol.pt Hotel Quinta do Lago www.quintadolagohotel.com Real Marina Hotel & Spa (Grande Real Santa Eulália Resort & Hotel Spa ) www.realhotelsgroup.com Ria park Hotel www.riaparkhotels.com Sheraton Algarve & Pine Cliffs Resort www.luxurycollection.com/algarve Suites Alba Resort & Spa www.suitesalbaresort.com The Lake Resort www.thelakeresort.com Tivoli Hotels (Marina Vilamoura, Tivoli Victoria Tivoli Carvoeiro) www.tivolihotels.com Vale D’Oliveiras Quinta Resort & Spa www.valedoliveirasresort.com Vila Vita Parc www.vilavitaparc.com Vilalara Thalassa Resort www.vilalararesort.com Yellow Lagos Meia Praia www.yellowhotels.pt Directory Viersterrenhotels Vij fsterrenhotels Aquashow park Hotel www.aquashowparkhotel.com Aqua Pedra dos Bicos www.detailshotels.com Baía Grande www.hoteisbaia.com Dom Pedro Marina www.dompedro.com Hotel Eva www.tdhotels.pt Hotel Faro www.hotelfaro.pt Forte da Oura Beach & Sun Club www.lunafortedaoura.com Holiday Inn Algarve www.hialgarve.com Hotel Júpiter www.hoteljupiter.com Luna Hotels www.lunahoteis.com Hotel Maritur www.hotelmaritur.com Memmo Baleeira Hotel www.memmohotels.com Monte da Quinta Club www.mqresort.com Hotel Montechoro www.grupomontechoro.com Pestana Group (Delfi m and Viking) www.pestana.com Porto Bay Falésia www.portobay.com Quinta Pedra dos Bicos www.detailshotels.com Real Bellavista Hotel & Spa www.realhotelsgroup.com Ria park Garden Hotel www.riaparkhotels.com Robinson Club Quinta da Ria www.robinson.com Tivoli Hotels Group (Carvoeiro, Tivoli Lagos, Tivoli Marina Portimão) www.tivolihotels.com Vale d’ El Rei - Suite & village Resort www.valedelrei.com Vila Domilu/ Glam & Spa hotels www.viladomilu.com Vila Galé Group (Vila Galé Ampalius, Marina,Tavira, Albacora, Cerro Alagoa, Atlântico, Praia, Náutico, Lagos) www.vilagale.pt Vila Monte Resort www.vilamonte.com Yellow Hotels (Beach Monte Gordo Hotel and Alvor Hotel) www.yellowhotels.pt met faciliteiten voor meetings & incentives Pagina 52

Pagina 54

Heeft u een PDF, digi magazine of e-handleidingen? Gebruik Online Touch: presentatie converteren naar een digitale publicatie.

QM winter 2011 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication